Menu Zamknij
Centrum Rehabilitacji Obok Lasu

Rehabilitacja po COVID-19

Rehabilitacja po COVID-19 ma na celu pomoc ludziom w odzyskaniu zdolności fizycznej oraz psychicznej. Osoby, które doświadczyły poważnych objawów, a nawet zagrażających życiu mogą potrzebować wsparcia w rekonwalescencji. Skutki uboczne mogą odczuwać również osoby, które chorobę przeszły bezobjawowo.

Wczesne rozpoznane i zalecone leczenie rehabilitacyjne może wspomóc powrót do zdrowia.

Wiele osób cierpi na długofalowe skutki zakażenia COVID-19, przede wszystkim jest to:

  • obniżona wydolność płuc,
  • zmęczenie,
  • ryzyko wystąpienia stanów lękowych i depresji spowodowanych intubacją i/lub hospitalizacją.

Podczas rekonwalescencji jest bardzo ważne, aby zadbać nie tylko o swój stan zdrowia fizycznego, ale również psychicznego.

W naszym Ośrodku zapewniamy leczenie pod opieką lekarzy (w tym psychologa) oraz pielęgniarek, którzy pomogą dojść pacjentom do zdrowia; rehabilitacja oddechowa pomoże przywrócić prawidłową pracę płuc oraz zmniejszy lub całkowicie zlikwiduje występowanie stanów lękowych. Program opieki jest dobierany do stanu oraz wieku pacjenta. Chcemy pomóc nie tylko osobom starszym, ale również młodszym pacjentom, których dotknęła choroba.

Niebywałą zaletą Ośrodka jest nie tylko opieka wyspecjalizowanej kadry, ale także duży teren, który umożliwia spacery oraz dostęp do atrakcji takich jak: biblioteka z kominkiem, seans w scrabble lub bingo, piłkarzyki, a dla najbardziej aktywnych kort tenisowy. Możemy również pochwalić się przepysznym menu kuchni domowej roboty.  Zapewniamy sielski odpoczynek nie tak daleko od miasta.

Rehabilitacja ambulatoryjna już od 100zł za dzień zabiegów.

Pobyt krótkoterminowy wraz z rehabilitacją, opieką lekarzy i wyżywieniem już od 164zł/ doba.

Jeżeli nie przebyłeś/aś COVID-19, również możesz skorzystać z rehabilitacji – powyższe zalecenia pomogą zadbać o odporność oraz zdrowie i dobre samopoczucie.

*W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów, wykonujemy badania na COVID-19 – warunkiem przyjęcia jest uzyskanie wyniku negatywnego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rehabilitacji.

Skontaktuj się z nami!

Grębiszew ul. Rozwojowa 79,
05-300 Mińsk Mazowiecki

(25) 752 54 10

Jesteśmy też na Facebook’u
Centrum Rehabilitacji – Obok Lasu