Menu Zamknij

Turnusy rehabilitacyjne

Idealne miejsce dla osób
wymagających – potrzebujących rehabilitacji

Od 2016 roku zapewniamy profesjonalną  pobyty  leczniczo-rehabilitacyjne dla osób WYMAGAJĄCYCH REHABILITACJI w rodzinnym ośrodku w Grębiszewie w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece, rehabilitacji oraz terapii  osób z chorobą Alzheimera, Chorobą Parkinsona, SM, demencjami oraz chorobami autoagresywnymi, wyniszczającymi – wymagającymi rehabilitacji.

Nasz doświadczony personel – lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholog i opiekunki codziennie dbają o stan zdrowia i komfort każdego pacjenta.
Organizujemy zajęcia oraz terapię, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości pensjonariuszy. 
Otoczenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z licznymi ścieżkami spacerowymi, w otoczeniu zieleni, ogrodu japońskiego, skansenu zapewnia spokój i ciszę a smaczne posiłki i rodzinna atmosfera gwarantują bezpieczeństwo i komfort pobytu naszym podopiecznym.

Turnusy krótkoterminowe


Turnusy długoterminowe


Turnus Parkinson | SM


Turnus poudarowy


Turnus neurologiczny


Turnus weekendowa- odnowa


Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli masz problemy zdrowotne zadzwoń do nas lub napisz. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę rehabilitacji.

    Wypełnij formularz


    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. ADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma Obok Lasu Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w dziale polityka prywatności.